O NAS

Do spragnionych przygód niezwykłych

Witajcie i wiedzcie, że lepiej nie mogliście trafić. Mamy bowiem dla Was coś innego niż oblegane kurorty, rejsy statkami i autokarowe wycieczki. Otóż pragniemy zmienić Wasze postrzeganie czasu wolnego oraz wakacyjnych przygód raz i na zawsze.

W naszych oczach zmiany są kluczem do postępu, a ludzie są kluczem do zmian. W końcu jeżeli się nie zmieniamy to nie dojrzewamy. A czy to nie właśnie o to w życiu chodzi?

Pragniemy przeformułować sposób Waszego patrzenia na świat, pokazać, że Ziemia, po której na co dzień stąpacie ma także prawdziwie Magiczne oblicza. To założenie wokół którego zbudowaliśmy naszą markę. Jej nazwa to właśnie oznacza. Terra Magica- Ziemia Magiczna. Jest to esencja tego, czym się staliśmy odwiedzając najskrytsze zakątki świata i wtapiając się w lokalne środowisko. Tym właśnie chcemy się z Wami dzielić.

Kochamy światła miast, ale według nas prawdziwa Magia przydarza się z dala od mozolnie wydeptanych ścieżek. To w małych, przydrożnych barach, ukrytych galeriach i na wysokich górskich szczytach można uchylić rąbka tajemnicy tego świata.

Podróżujemy w małych grupach, ale mamy świadomość, że możliwe są też inne opcje. Wzięliśmy je zatem pod uwagę i zaprojektowaliśmy  szereg wypraw, które na pewno trafią w Wasze upodobania.

Jeśli jesteś samotnym wędrowcem u nas znajdziesz coś dla siebie. Przygotujemy dla Ciebie całą podróż i kilka zaskakujących propozycji. Jeśli chcesz zaplanować niezapomnianą wyprawę z rodziną lub przyjaciółmi służymy odpowiednią ofertą. Jesteśmy tu bowiem właśnie po to, by sprawić, aby Wasza przygoda nabrała znamion niezwykłości i wyśmienitości.

Wypróbujcie nas! A przede wszystkim śledźcie naszego bloga, gdzie znajdziecie inspirujące teksty o każdym regionie świata, a co ważniejsze barwne opisy naszych aktualnych przygód. Zatapiajcie się z nami w bogactwach tej ziemi i smakujcie jej nieprzerwanie.